• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

Заява ЦП УРП з приводу протистоянь у центрі Києва


Заява

Центрального Проводу Української Республіканської Партії

з приводу протистоянь у центрі Києва

 

10 грудня 2017 року цивілізований світ відзначає річницю прийняття державами-членами ООН Загальної декларації прав людини, проте в Україні мало підстав для святкування. Українські будні демонструють брутальне безправ’я.

Україні потрібна незалежна судова гілка влади, яка обирається народом, потрібні ефективні дії проти агентів окупанта в Україні, потрібна співпраця із добровольчим рухом, потрібна скромність і самообмеження високопосадовців, потрібні умови для розвитку бізнесу, повага до громадян, а не зловживання посадовими обов’язками та медійною монополією.

Імітація боротьби з корупцією, блокування роботи НАБУ і САП,  повсякчасне маніпулювання «російським слідом», відсутність реальної боротьби з російською «п’ятою колоною» та злочинно здобутим монопольним бізнесом колишніх регіоналів, поєднані з репресіями щодо добровольців, ганьблять чинну владу, викликають закономірний протест та опір.

Акції протесту українців, в яких беруть участь і наші однопартійці, досі не отримали адекватної реакції вищого керівництва держави, українці залишаються непочутими. Містечкове мислення, непрофесіоналізм та інтриганство не вирішують глибинних проблем. Необхідні відповідальні рішення!

Вина за розхристане ганебне силове протистояння в центрі української столиці повністю лежить на вищому керівництві української держави, яке через свою непослідовну політику, через системні кадрові прорахунки породило кризу, яка нині не має простого вирішення.

Час коли можна виправити помилки спливає!

Київ, 8 грудня 2017 р.Українська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України