• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

Опубліковано проект нової Програми УРП


Проект нової Програми УРП опублікований на офіційному сайті Української республіканської партії. Даний проект Програми ухвалений Центральним Проводом УРП 8 грудня 2017 р. 
http://urp1990.com.ua/p20-proekt-novoyi-programi-urp

"Іноді в наші часи закидають, що борці за волю України були романтиками.
В їхню адресу можна почути: не так вмирали, не так боролися, не так будували. 
Лише на голому розрахунку великої справи не зробиш. Потрібна велика ідея. І віра у цю ідею. У великих справах найбільшим прагматиком завжди є романтик.
Якби борці за волю України не вірили в успіх своєї боротьби, якби вони не дбали насамперед про загальне добро нації, а керувалися тільки особистими меркантильними інтересами, то й донині не було б української держави.
Саме відсутність в багатьох представників теперішньої владної верстви відданості українській справі є причиною більшості бід нашого народу. І є серйозним викликом для самого існування української державності. Якість теперішньої політичної еліти не відповідає сучасним національним інтересам та суспільним потребам. Більшість українських політиків дбають не про загальне добро суспільства, а переважно переймаються власним збагаченням. Владна діяльність просякнута масовою корупцією та хабарництвом, що знищує будь-який ефект державного управління. Українська політика в значній мірі побудована на популізмі, а не на професійності і відповідальності. І справа не тільки в системі влади, а в низьких моральних якостях політиків, для яких правда і справедливість є рудиментами.
Проблема якості української влади загострилася в наш час до крайньої міри. І на цей виклик потрібно якнайскоріше знайти найефективнішу відповідь. Відповідь ця не тільки в зміні організації влади, зокрема в зміні правил її формування (виборча система, відділення бізнесу від влади тощо), а й в якості носія влади. Суспільство має суттєво підвищити вимоги до моральності політиків".Українська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України