• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

Члену ЦР УРП Анатолію Здоровому - 80 років


Члену Центральної Ради УРП ЗДОРОВОМУ А.К. - 80!


1 січня 2018 року виповнюється 80 років відомому борцю за демократичні права і свободи людей, активному учаснику руху Опору шістдесятників та семидесятників, багаторічному політичному в’язню СССР, харків'янину АНАТОЛІЮ КУЗЬМОВИЧУЗДОРОВОМУ.

На жаль, А.К. Здоровий немає свого профілю у Фесбуці, тому ті, хто його знає, можуть вітати ювіляра заочно або по телефону. Тим же, хто вперше чує про це прізвище, раджу ознайомитися з біографією А.К. Здорового, яка вже вписана в історію дисидентского руху в Україні: http://archive.khpg.org/
index.php?id=1184358292

Враховуючи визначний внесок А.К. Здорового в боротьбу за свободу і незалежність України, у Харкові створено Громадський оргкомітет з відзначення його 80-річчя. Зокрема, у лютому 2018 року Оргкомітет планує провести творчий вечір А.К. Здорового та видати ювілейний Збірник із його споминами і есеями, віршами і піснями, в тому числі й тими, що були записані ним від політв’язнів під час перебування у совєцьких концтаборах, публіцистичні матеріали тощо.

У зв’язку з цим Громадський оргкомітет звертається до харків’ян та всіх небайдужих українців з проханням долучитися до відзначення ювілею А.К. Здорового та надати для цього посильну благодійну допомогу. Кошти можна перерахувати на картковий рахунок довіреної особи ювіляра Луговенко Марії Михайлівни в Приватбанку, № 4731219101424988 з позначкою «На «відзначення ювілею А. К.Здорового».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Українська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України